0
0.00 

Brak produktów w koszyku.

Dostawa i płatności

1. Koszty dostawy

Sposób dostawyKoszt dostawy
Odbiór osobistyBrak opłat
Ubezpieczona przesyłka kurierska20 zł
Przesyłka do paczkomatu12 zł
Transport uzbrojonym konwojemWycena indywidualna w oparciu o wartość przesyłki oraz miejsce dostarczenia


2. Tabela opłat związanych z wybranym typem płatności

Typ płatnościKoszt płatności
Gotówka PLNBrak opłat
Gotówka EUR0.65%
Przelew tradycyjnyBrak opłat
imojeBrak opłat

 


3. Sposoby dostawy


Odbiór osobisty

Wszystkie produkty zakupione w sklepie Szlachetne Inwestycje można odebrać bezpłatnie w naszych oddziałach w Brodnicy, Gdańsku lub Krakowie. Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu poinformowania nas o terminie Państwa wizyty. Dzięki temu będziemy mogli zorganizować odbiór zamówienia w najbardziej sprawny sposób.

Prosimy mieć na uwadze fakt, że wybór odbioru osobistego może wydłużyć realizację zamówienia o 5-7 dni, ze względu na konieczność organizowania transportów między oddziałami.


Ubezpieczona przesyłka kurierska

Zapewniamy możliwość dostarczenia wszystkich zamówień ubezpieczoną przesyłką kurierską. Zamówienia realizowane za pośrednictwem kuriera są ubezpieczone na pełną kwotę. W celu zachowania maksymalnej poufności, nie wskazujemy wartości zamówienia na wysyłanych paczkach. Wszystkie paczki dostarczane są na adres wskazany podczas zamówienia.


Przesyłka do paczkomatu

Istnieje również możliwość wysyłki zamówienia do paczkomatu. W tym celu należy wybrać opcję “Przesyłka paczkomat” za 12 zł oraz wybrać właściwy paczkomat.


Transport uzbrojonym konwojem

W celu zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu w przypadku zamówień o wysokiej wartości, oferujemy możliwość ich realizacji za pośrednictwem uzbrojonego konwoju. Ten szczególny sposób dostawy zalecany jest przy zamówieniach, których wartość przekracza równowartość 500 000 zł. Więcej informacji udzielimy Państwu bezpośrednio. W tym celu zapraszamy do kontaktu z nami.


4. Formy płatności

Ze względu na dużą zmienność występującą na rynku metali szlachetnych, nasze ceny są uaktualniane na bieżąco. W celu realizacji zamówienia po zarezerwowanej cenie, konieczne jest jego opłacenie i zaksięgowanie pieniędzy na naszym w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. W przypadku przekroczenia tego terminu zamówienie może zostać anulowane lub cena może ulec zmianie.


Gotówka

Akceptujemy płatność gotówką w naszym oddziale w złotówkach oraz w euro. Płatności w PLN nie są obarczone żadnymi opłatami. Natomiast w przypadku płatności w EUR ze względu na wysokie prowizje bankowe, jesteśmy zobowiązani doliczyć 0.65% opłaty do ceny produktów.


Przelew bankowy tradycyjny

Numery rachunków do wpłat w PLN:
ING Bank Śląski: 84 1050 1764 1000 0090 3273 5640
Credit Agricole: 
98 1940 1076 3215 7811 0000 0000
Santander: 30 1090 1506 0000 0001 4700 9831

imoje

Przyjmujemy również najpopularniejsze metody płatności za pośrednictwem serwisu imoje.