0
0.00 

Brak produktów w koszyku.

Odstąpienie od umowy

Zasady odstąpienia od zawartej umowy

Na podstawie art. 22 Kodeksu Cywilnego kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej zawarcia bez podania przyczyny. Prosimy mieć na uwadze towary, które są wyjątkiem i nie obowiązują ich te przepisy.

Zastrzeżenie

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku towarów, których cena lub wynagrodzenie przedsiębiorcy jest zależne od wahań kursowych na rynkach finansowych. Reguluje to ustawa Prawo Konsumenta (Art. 38, pt 2 Ustawy Prawo Konsumenckie). Z tego względu prosimy o przemyślane zakupy, gdyż złoto, srebro i platyna zakupione w naszym sklepie nie podlegają prawu do odstąpienia od umowy.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem +48 604 807 266 lub mailowo sklep@mennicapremium.pl

Termin na odstąpienie od umowy upływa po 14 dniach od momentu, gdy weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

W celu skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, należy niezwłocznie poinformować nas, firmę Royal Invest Group sp. z o.o. sp.k. o swojej decyzji na temat odstąpienia od umowy. Należy to zrobić za pomocą jednostronnego oświadczenia o rezygnacji z zakupu. Należy dokonać tego z zachowaniem terminu przysługującego na odstąpienie od umowy – wystarczy wpłynięcie oświadczenia do nas w danym terminie.

Skutki odstąpienia od zawartej umowy

W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy otrzymaną od Państwa płatność, wraz z kosztami dostarczenia towaru, w terminie 14 dni od dnia Państwa rezygnacji. Wszystkie zwroty zostają dokonane na rachunek bankowy, z którego przyszła płatność lub za pośrednictwem bramki płatności użytej do opłacenia zamówienia

Przekazanie zamówionych towarów

Prosimy o dostarczenie zamówionych towarów na adres Royal Invest Group sp. z o.o. sp.k., Hallera 23, 87-300 Brodnica. Mogą to Państwo zrobić osobiście lub przesyłką kurierską. Powinno mieć to miejsce w terminie nieprzekraczającym 14 dni od dnia otrzymania przez nas informacji o Państwa rezygnacji. W przypadku odstąpienia od umowy koszty dostarczenia zwracanego towaru są po Państwa stronie.

W przypadku zwrotu zniszczonej rzeczy, odpowiadają Państwo za zmniejszenie jej wartości. Zwroty towaru są uwzględniane jedynie po okazaniu dokumentu zakupu.